листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консулидиран Финансиски извештај 01.01.-31.12.2017 година


Nerevidiran konsolidiran Finansiski izvestaj 01.01-31.12.2017.xlsx

Објавено на: 30.03.2018 15:55:42
Документ БР.: DOC_26445-124/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.