листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани Финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01,2017-31,12,2017


31.12.2017.xlsx

Објавено на: 02.04.2018 13:03:56
Документ БР.: DOC_26445-126/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.