листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани финансиски извештаи Јануари-Декември 2017


Консолидиран неревидирани ФИ 2017 (4).xlsx

Објавено на: 02.04.2018 16:06:02
Документ БР.: DOC_26445-129/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.