листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

- Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2017 година

- Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2017 година

 


Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2017 година.PDF
Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2017 година.PDF

Објавено на: 04.04.2018 14:05:01
Документ БР.: DOC_12304-7/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи