листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2017 година


Ревидиран финансиски извештај 2017.pdf

Објавено на: 05.04.2018 08:26:08
Документ БР.: DOC_12304-8/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи