листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01 - 31.12.2017


12M konsolidiran 01.01.2017 - 31.12.2017.xls

Објавено на: 05.04.2018 16:19:34
Документ БР.: DOC_26445-132/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.