листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Годишен извештај за работењето и Финансиски извештаи ревидирани со мислење од овластен ревизор


1.2 Финансиски извештаи ревидирани со мислење од овластен ревизор.pdf
1.3 Годишен извештај за работењето на друштвото.pdf

Објавено на: 12.04.2018 09:04:08
Документ БР.: DOC_12304-10/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи