листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Извештај од ревизор за 2017 година на БИМ а.д. Св. Николе


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 17.04.2018 08:40:22
Документ БР.: DOC_12304-13/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи