листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на Успех 01,01-31,03,2018 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци_31_03_2018.xls

Објавено на: 24.04.2018 13:10:21
Документ БР.: DOC_12294-5/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.