листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2017


funkcija 6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци za objava.xls

Објавено на: 25.04.2018 08:35:13
Документ БР.: DOC_26445-133/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.