листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.xlsx

Објавено на: 26.04.2018 14:35:32
Документ БР.: DOC_12294-8/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.