листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


повик за годишно собрание на акционери 29 05 2018 година.doc

Објавено на: 27.04.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_10109-50/2018
Урнек: Јавен повик за собрание