листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2018 Макстил А.Д.Скопје


3 и 9 berza Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2018 .xls

Објавено на: 27.04.2018 13:13:48
Документ БР.: DOC_12294-15/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.