листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог ви го испракаме ртевидираниот финансиски извештај за АД Нова Стоковна Куќа


RI.pdf

Објавено на: 30.04.2018 14:50:26
Документ БР.: DOC_12304-16/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи