листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


01-03.18 Месечни известувања- трговски друштвa.xlsx

Објавено на: 27.04.2018 14:59:25
Документ БР.: DOC_12294-18/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.