листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 31.03.2018 година.

 


НЛБ Банка АД Скопје
 


Банки-НЛБ Банка АД Скопје-31.03.2018.xls

Објавено на: 27.04.2018 15:43:07
Документ БР.: DOC_12294-19/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.