листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2018 год. до 31,03,2018 год.


3 Месечни известувања 03,2018 ГТЦ.xls

Објавено на: 30.04.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-20/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.