листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2018


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2018.xlsx

Објавено на: 02.05.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_12294-22/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.