листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01-31.03.2018 година.


Триглав - биланс на успех 01- 03.2018.xls

Објавено на: 02.05.2018 13:57:52
Документ БР.: DOC_12294-26/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.