листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за пер.01.01.-31.03.2018 година.


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01.-31.03.2018-неревид..xls

Објавено на: 03.05.2018 13:15:50
Документ БР.: DOC_12294-28/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.