листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani finansiski izvestai za 2017 god.


Finanasiskite izvestai na RZ Ekonomika 2017.doc
Mislenje na revizorot RZ EKONOMIKA 2017 ++.pdf
Godisen_izvestaj_2017.pdf

Објавено на: 04.05.2018 11:28:18
Документ БР.: DOC_12304-19/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи