листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 04.05.2018 14:27:55
Документ БР.: DOC_12294-31/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.