листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2017 година


Revizorski izvestaj za 2017.pdf
Godisen izvestaj za 2017.pdf

Објавено на: 07.05.2018 09:10:10
Документ БР.: DOC_12304-20/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи