листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот од 01.01. до 31.03.2018 година.


31.03.2018 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 08.05.2018 13:21:21
Документ БР.: DOC_12294-37/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.