листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01.- 31.03.2018 година.


03.2018 РЖ Институт - БУ- природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 09.05.2018 08:43:40
Документ БР.: DOC_12294-39/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.