листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


bilans na uspeh 31.03.xlsx

Објавено на: 09.05.2018 13:36:32
Документ БР.: DOC_12294-48/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.