листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01-31.03.2018


Nerevidiran nekonsolidiran bilans na uspeh 01.01-31.03.2018.xls

Објавено на: 10.05.2018 13:17:13
Документ БР.: DOC_12294-53/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.