листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

                                                    Согласно Глава 6 од Правилникот за котација ги објавуваме слевниве финансиски извештаи

                                                        -Ревидирани финансиски извештаи 01.01 - 31.12.2017 година


Poedinecni FI INTERPROMET 2017.pdf
Izvestaj za rabotenjeto 2017.pdf
Mislenje 2017.pdf

Објавено на: 10.05.2018 14:01:20
Документ БР.: DOC_12304-21/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи