листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период од 01.01 - 31.03.2018


FI Replek AD 01.01-31.03.2018 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 10.05.2018 13:20:06
Документ БР.: DOC_12294-57/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.