листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 10.05.2018


T1-2 Odluka za raspredelba na dobivkata za 2017.pdf

Објавено на: 10.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_12287-13/2018
Урнек: Распределба на добивка