листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 31.03.2018


Банки - 3 и 9 - месечно известување.xls

Објавено на: 11.05.2018 09:02:40
Документ БР.: DOC_12294-60/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.