листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.2018 до 31.03.2018 за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2018 AM CRM.xlsx

Објавено на: 11.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-65/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.