листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните Биланс на успех, Биланс на состојба и Извештајот за паричните текови за периодот 01.01 – 31.03.2018 година.


Банки - 3 и 9 - месечно известување 31.03.2018.xls

Објавено на: 14.05.2018 13:48:15
Документ БР.: DOC_12294-77/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.