листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


3 и 9 Месечни известувања- 2018.xls

Објавено на: 14.05.2018 13:21:17
Документ БР.: DOC_12294-74/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.