листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Го објавуваме неревидираниот биланс на успех за периодот јануари - март 2018 година.


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 31.03.2018.xlsx

Објавено на: 14.05.2018 14:35:36
Документ БР.: DOC_12294-80/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.