листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех до 31.03.2018


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy.xls

Објавено на: 14.05.2018 14:35:52
Документ БР.: DOC_12294-81/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.