листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018

Non-Audited Income Statement 01.01-31.03.2018


Idevelop AD Skopje_ 01-03-2018.xlsx

Објавено на: 15.05.2018 13:49:13
Документ БР.: DOC_12294-99/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.