листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01.01.-31.03.2018г.


01-03.17Месечни известувања.xls

Објавено на: 15.05.2018 08:15:21
Документ БР.: DOC_12294-87/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.