листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2018-31.03.2018


3 mesecno izvestuvanje 2018 .xls

Објавено на: 15.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-92/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.