листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на Успех ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01-31,03,2018


31.03.2018.xlsx

Објавено на: 15.05.2018 15:40:00
Документ БР.: DOC_12294-106/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.