листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018 година


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 15.05.2018 14:30:00
Документ БР.: DOC_12294-101/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.