листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


ОКТА Тримесечно известување- функција на трошоци (прв квартал 2018).xls

Објавено на: 15.05.2018 13:11:42
Документ БР.: DOC_12294-97/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.