листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прв квартал од 2018 година.pdf

Објавено на: 15.05.2018 13:11:48
Документ БР.: DOC_10191-246/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации