листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот неконсолидиран Биланс на успех за период 01.01. до 31.03.2018 година:


Nerevidiran Bilans na uspeh za 01.01.-31.03.2018.xls

Објавено на: 15.05.2018 13:33:04
Документ БР.: DOC_12294-98/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.