листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Одлука за избор на членови на ОД.pdf

Објавено на: 15.05.2018 13:39:18
Документ БР.: DOC_12285-25/2018
Урнек: Измени во органи на управување