листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2018


Банки - 3 и 9 - месечно известување-310318-200418.xls

Објавено на: 15.05.2018 16:03:26
Документ БР.: DOC_12294-109/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.