листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

на ОКТА АД-Скопје:


Ревидирани Финасиски извештаи за 2017 година.PDF

Објавено на: 15.05.2018 13:41:16
Документ БР.: DOC_12304-26/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи