листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание  на акционери 15.05.2018 година


T4 Odluka za raspredelba na dobivkata.jpg

Објавено на: 15.05.2018 15:29:58
Документ БР.: DOC_12287-16/2018
Урнек: Распределба на добивка