листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Консолидиран Биланс на Успех со состојба 01,01 - 31,03,2018


3 Месечни Биланс на Успех Консолидиран.xls

Објавено на: 15.05.2018 15:34:02
Документ БР.: DOC_12294-104/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.