листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2017


Mislenje revizorski izvestaj 2017.pdf
finansiski izvestai - revidirani-2017.doc

Објавено на: 16.05.2018 13:23:27
Документ БР.: DOC_12304-28/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи